Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

Fabio olej ve spreji Máslový 250 ml

Kód: ART01944
Značka: FABIO
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Použitím olejových sprejů docílíte kontrolovaného nízkého dávkování oleje při přípravě pokrmů. Pro krátkodobé tepelné zpracování a ke konečnému dochucení pokrmů.

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Použitím olejových sprejů docílíte kontrolované nízké dávkování oleje při přípravě pokrmů. Nahrazují a urychlí tradiční vymazávání pečících forem a plechů. Aplikace je velmi snadná a sprejem docílíte ideálního pokrytí rovných i velmi členitých ploch (forem) za použití minima oleje. Použitím tohoto výrobku zabráníte připečení i na pánvi, grilu, konvektomatu, či hrnci. Ideální je pro přípravu palačinek nebo lívanců. Spreje ocení jak lidé, kteří si příjem oleje hlídají ze zdravotních důvodů, tak i sportovci a zákazníci, kteří preferují zdravý životní styl. Snadnou aplikaci s perfektními výsledky vítají i kuchaři a cukráři. Své místo si nachází i u běžných spotřebitelů v domácnostech. Pro krátkodobé tepelné zpracování a ke konečnému dochucení pokrmů.

 

 

Složení:  řepkový olej, 0,05% aroma: máslové 

Použití: pro formy, formičky, pánve, vaflovače

K dochucení: palačinek, vaflí, pečiva, těstovin, zeleniny

Objem: 250ml

Výživové údaje na 100ml

Energetická hodnota:
3404 kJ/ 813 kcal
Tuky: 92g
z toho nasycené mastné kyseliny: 7,4g
Sacharidy: 0g
z toho cukry: 0g
Bílkoviny: 0g
Sůl: 0g

VAROVÁNÍ: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Záruka: 2 roky
Druh: olej ve spreji
Objem balení: 250ml
Položka byla vyprodána…