Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

SanusVia Chilli drcené bio koření 36g

Kód: ART00236
Značka: SanusVia
Skladem

Výrazně pikantní, pálivé a rudě červené. Takové je koření chilli. Drcená varianta usušených chilli papriček se hodí na nakládání mas, do polévek nebo salátů.

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Výrazně pikantní, pálivé a rudě červené. Takové je koření chilli. Kořeny většiny chilli papriček pochází z Ameriky, odkud je Kryštof Kolumbus přivezl do Španělska a během pár desítek let se rozšířily po celém světě a staly se nedílnou součástí především indické, španělské a mexické kuchyně. Drcená varianta usušených chilli papriček se hodí na nakládání mas, do polévek nebo salátů.

Složení: Chilli papričky drcené bio*

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Obsah balení: 36g

Skladování: skladujte v suchu a chladu.

Certifikát ke stažení ZDE

 

Náš příběh - SanusVia  ....špetka radosti

Chceme lidi inspirovat, aby mohli vařit jednodušeji a zdravěji. Našim hlavním cílem je přinášet na trh pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a další výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Naši dodavatelé a pěstitelé jsou tím důkazem. Každé koření nebo bylinka projde navíc naší kontrolou. Nepoužíváme sůl, konzervační látky, dochucovadla ani jiné další látky. Proto v našem koření nenajdete nic, co tam nepatří.

 

"Stavíme na hodnotách"
 Opravdovost
Vyrábíme takové koření, aby vaření s ním byla pro vás radost. Abyste se na vaření těšili, a byla to určitá forma relaxace a seberealizace.

 Jak používat naše krabičky ve vaší kuchyni 

 Lidskost
vaření je jedním ze základních pilířů rodiny a společnosti. Uvařit večeři pro své přátele nebo rodinu přináší možnost užívat si čas s dalšími lidmi, mluvit spolu, spojovat se. 

 Jednoduchost

vlastnosti našich produktů dělají vaření jednodušším. Ať už je to hledání správného typu koření nebo manipulace s krabičkou. 

 

A proto bylo pro nás jasnou volbou vymyslet obal tak, aby si koření udrželo své aroma, chuť a hlavně praktičnost. 

 

Kde nás najdete
jsme tady pro vás on-line i osobně. Můžete navštívit náš e-shop nebo kteroukoliv z více než 200 kamenných partnerských prodejen v Česku i na Slovensku. Naši síť partnerů neustále rozšiřujeme, aby jsme vám byli co nejblíže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové bio koření
Záruka: 2 roky
Kvalita: bio
Obsah balení: 36g
Druh koření: jednodruhové koření
Certifikace: CZ-BIO-003
Záruka: 2 roky