Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

SanusVia Estragon bio koření 12g

Kód: ART00175
Značka: SanusVia
Skladem

Listy estragonu mají jemnou hořkosladkou chuť podobnou anýzu nebo lékořici. Jeho vůně je výrazná a kořeněná. Estragon je nedílnou součástí francouzské a orientální kuchyně. 

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Listy estragonu mají jemnou hořkosladkou chuť podobnou anýzu nebo lékořici. Jeho vůně je výrazná a kořeněná. Sušený estragon je mnohem intenzivnější než čerstvý, ale aby sušením neztratil svoji barvu a aroma, musí proces probíhat co nejrychleji při teplotě nejvýše 35°C. Estragon je nedílnou součástí francouzské a orientální kuchyně. Tamní kuchaři ho přidávají k aromatizování octů, bylinkových másel, do sýrů, nádivek, omáček, salátů, k pečeným a dušeným masům. Do pokrmů ho přidávejte až ke konci vaření, aby si zachoval maximum své chutě a vůně.

Složení: Estragon řezaný bio*

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Obsah balení: 12g

Skladování: skladujte v suchu a chladu.

Certifikát ke stažení ZDE

 

Náš příběh - SanusVia  ....špetka radosti

Chceme lidi inspirovat, aby mohli vařit jednodušeji a zdravěji. Našim hlavním cílem je přinášet na trh pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a další výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Naši dodavatelé a pěstitelé jsou tím důkazem. Každé koření nebo bylinka projde navíc naší kontrolou. Nepoužíváme sůl, konzervační látky, dochucovadla ani jiné další látky. Proto v našem koření nenajdete nic, co tam nepatří.

 

"Stavíme na hodnotách"
 Opravdovost
Vyrábíme takové koření, aby vaření s ním byla pro vás radost. Abyste se na vaření těšili, a byla to určitá forma relaxace a seberealizace.

 Jak používat naše krabičky ve vaší kuchyni 

 Lidskost
vaření je jedním ze základních pilířů rodiny a společnosti. Uvařit večeři pro své přátele nebo rodinu přináší možnost užívat si čas s dalšími lidmi, mluvit spolu, spojovat se. 

 Jednoduchost

vlastnosti našich produktů dělají vaření jednodušším. Ať už je to hledání správného typu koření nebo manipulace s krabičkou. 

 

A proto bylo pro nás jasnou volbou vymyslet obal tak, aby si koření udrželo své aroma, chuť a hlavně praktičnost. 

 

Kde nás najdete
jsme tady pro vás on-line i osobně. Můžete navštívit náš e-shop nebo kteroukoliv z více než 200 kamenných partnerských prodejen v Česku i na Slovensku. Naši síť partnerů neustále rozšiřujeme, aby jsme vám byli co nejblíže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové bio koření
Záruka: 2 roky
Kvalita: bio
Obsah balení: 12g
Druh koření: jednodruhové koření
Certifikace: CZ-BIO-003
Záruka: 2 roky