Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

SanusVia Koriandr mletý bio koření 31g

Kód: ART00341
Značka: SanusVia
Skladem

Všechny části koriandru jsou jedlé, každá má však svoji specifickou chuť a vůni. Jedinečná, kořenitá, exotická, velmi intenzivní. Taková je vůně koriandrových lístků. Někomu vzdáleně připomíná vůni anýzu, někomu dokonce čistou vůni mýdla. Aby si lístky zachovaly své maximum, přisypte je do pokrmu až ke konci příprav.

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Je součástí Kari koření a většiny pokrmů typických pro tento kontinent. Jeho působení však překročilo hranice Asie a rozšířilo se do různých koutů světa. Hojně ho k dochucení svých pokrmů využívá také kuchaři v Mexiku a Jižní Americe. V české kuchyni využíváme hlavně sušená semena (plody) koriandru. Jejich lehce nasládlé, kořeněno-dřevité aroma dává charakteristickou chuť perníku a kompotu.

Složení: Koriandr mletý bio*

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Obsah balení: 31g

Skladování: skladujte v suchu a chladu.

Certifikát ke stažení ZDE

 

Náš příběh - SanusVia  ....špetka radosti

Chceme lidi inspirovat, aby mohli vařit jednodušeji a zdravěji. Našim hlavním cílem je přinášet na trh pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a další výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Naši dodavatelé a pěstitelé jsou tím důkazem. Každé koření nebo bylinka projde navíc naší kontrolou. Nepoužíváme sůl, konzervační látky, dochucovadla ani jiné další látky. Proto v našem koření nenajdete nic, co tam nepatří.

 

"Stavíme na hodnotách"
 Opravdovost
Vyrábíme takové koření, aby vaření s ním byla pro vás radost. Abyste se na vaření těšili, a byla to určitá forma relaxace a seberealizace.

 Jak používat naše krabičky ve vaší kuchyni 

 Lidskost
vaření je jedním ze základních pilířů rodiny a společnosti. Uvařit večeři pro své přátele nebo rodinu přináší možnost užívat si čas s dalšími lidmi, mluvit spolu, spojovat se. 

 Jednoduchost

vlastnosti našich produktů dělají vaření jednodušším. Ať už je to hledání správného typu koření nebo manipulace s krabičkou. 

 

A proto bylo pro nás jasnou volbou vymyslet obal tak, aby si koření udrželo své aroma, chuť a hlavně praktičnost. 

 

Kde nás najdete
jsme tady pro vás on-line i osobně. Můžete navštívit náš e-shop nebo kteroukoliv z více než 200 kamenných partnerských prodejen v Česku i na Slovensku. Naši síť partnerů neustále rozšiřujeme, aby jsme vám byli co nejblíže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové bio koření
Záruka: 2 roky
Kvalita: bio
Obsah balení: 31g
Druh koření: jednodruhové koření
Certifikace: CZ-BIO-003
Záruka: 2 roky