Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

SanusVia Muškátový ořech mletý bio koření 37g

Kód: ART01871
Značka: SanusVia
Skladem

Muškátový ořech je jádrem plodu muškátovníku vonného. Jeho osvěžující, velmi výrazná vůně a lehce palčivá chuť podtrhne dokonalost krémových polévek, mletých mas, nádivek nebo zeleninových pokrmů. Tepelnou úpravou ztrácí chuť, proto ho do pokrmů přidejte až v úplném závěru příprav.

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Muškátový oříšek je tvrdé jádro plodu stálezeleného stromu původem z Moluckých ostrovů, zvaných též ostrovy koření. Dužnaté oplodí v době zralosti puká a obnažuje semeno "muškátový oříšek" v nepravidelných pruzích pokryté jasně červeným obalem. 
Muškátový oříšek má kořenitou vůni a mírně palčivou chuť. Ve větších dávkách návykový, což pro běžné použití v kuchyni nepřipadá v úvahu. Muškátovým oříškem je vhodné kořenit po špetkách a přidává se do jídla až ke konci vaření, aby neztratil chuť.
 

Složení: Muškátový ořech mletý bio*

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Obsah balení: 37g

Skladování: skladujte v suchu a chladu.

Certifikát ke stažení ZDE

 

Náš příběh - SanusVia  ....špetka radosti

Chceme lidi inspirovat, aby mohli vařit jednodušeji a zdravěji. Našim hlavním cílem je přinášet na trh pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a další výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Naši dodavatelé a pěstitelé jsou tím důkazem. Každé koření nebo bylinka projde navíc naší kontrolou. Nepoužíváme sůl, konzervační látky, dochucovadla ani jiné další látky. Proto v našem koření nenajdete nic, co tam nepatří.

 

"Stavíme na hodnotách"
 Opravdovost
Vyrábíme takové koření, aby vaření s ním byla pro vás radost. Abyste se na vaření těšili, a byla to určitá forma relaxace a seberealizace.

 Jak používat naše krabičky ve vaší kuchyni 

 Lidskost
vaření je jedním ze základních pilířů rodiny a společnosti. Uvařit večeři pro své přátele nebo rodinu přináší možnost užívat si čas s dalšími lidmi, mluvit spolu, spojovat se. 

 Jednoduchost

vlastnosti našich produktů dělají vaření jednodušším. Ať už je to hledání správného typu koření nebo manipulace s krabičkou. 

 

A proto bylo pro nás jasnou volbou vymyslet obal tak, aby si koření udrželo své aroma, chuť a hlavně praktičnost. 

 

Kde nás najdete
jsme tady pro vás on-line i osobně. Můžete navštívit náš e-shop nebo kteroukoliv z více než 200 kamenných partnerských prodejen v Česku i na Slovensku. Naši síť partnerů neustále rozšiřujeme, aby jsme vám byli co nejblíže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové bio koření
Záruka: 2 roky
Kvalita: bio
Obsah balení: 37g
Druh koření: jednodruhové koření
Certifikace: CZ-BIO-003
Záruka: 2 roky