Objednejte teď a zásilku doručíme do 48 hodin.

SanusVia Ušní svíce

Kód: ART00769
Značka: SanusVia
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jsou vynikající alternativní pomůckou k regeneraci organismu bez nežádoucích vedlejších účinků.

Detailní informace

Koření bez soli v bio kvalitě
Koření v bio kvalitě
certifikace a kvalita
Koření bez soli a glutamanu
Koření bez soli
nepřidáváme sůl ani glutaman

Detailní popis produktu

Složení: včelí vosk, damašek (100% bavlna), černý pepř mletý, kurkuma mletá
Skladování: svíce se nekazí. Na světle po čase blednou, účinek se však zachovává.
Příliš velké teplo může způsobit tání vosku a deformaci - vyztužte např. tyčkou a dejte do chladna. Pevná krabička zamezí deformaci.
Obsah balení: 2 ks
Alergen: včelí vosk

Upozornění: Je lepší, když Vám tělové, ušní i čakrové svíce aplikuje druhá osoba a to z bezpečnostních i léčebných důvodů. Dodržujte pokyny při práci s otevřeným ohněm. Terapie tělovými a ušními svícemi je alternativní metoda a nenahrazuje odbornou lékařskou péči !

 

 

Trošku z historie
Mayové se velmi zajímali očistou těla i ducha, a vykonávali mnoho rituálů zahrnujících pouštění žilou, ušní svíčky, pálení kadidla apod. Mnohé z těchto šamanských praktik očistných rituálů přetrvalo až do dnešní doby.
Věděli, že pokud se na těle projeví nemoc, tak je narušen tok energií. Proto používali kůru stromů a protizánětlivé léčivé byliny k vytahování problémů z těla. Dlouholetým praktikováním došli k závěru, že ponořením kůry do včelího vosku trvá hoření déle, tím i léčebný efekt byl větší. Proto se pro výrobu svíček používá proužek čisté bavlny, včelí vosk, kurkuma a pepř.
Jak svíce fungují
Po zapálení se prostor zaplní bílým kouřem který proniká vzniklým podtlakem přes povrch pokožky do podkožního vaziva a většinou i dál, kde účinná látka obsažena v kouři naváže na sebe odpad (otoky, bakterie, krevní usazeniny, soli, kameny, hnis…). Vzniká tím komínový efekt, který to vše pak vytahuje zpět do svíčky a působením nižší teploty mění strukturu. Zároveň plamen spaluje v auře citové zranění, negativní energie, strachy a mnoho dalšího. Ostatní nečistoty se uvolní a tělo je vyloučí cestou, kterou zná.

Ušní svíce
Můžeme použít na hučení, šumění, pískání či při pocitu zalehlých uší.
Samozřejmě je správné, když si uši čistíme pravidelně, ale je potřeba dát si pozor na správný postup. Díky nesprávnému čištění se nám ušní maz tlačí hlouběji do ucha a tím dochází k nerovnováze ušního tlaku. Aplikaci ušních svící a působením tepla se
nashromážděný maz změkčí a podtlakem vytáhne.
Pravidla při aplikaci ušních svící
Vždy ošetřete obě uši, je to z důvodu vyvážení hemisfér. Začněte levým uchem. V případě akutního zánětu středního ucha ošetřete nejdříve zdravé ucho, které je v době nemoci nejvíce namáhané. Ušní svíce vždy používejte vždy před nebo za uchem. Vždy používejte podkladovou látku.

Kontraindikace:
• Neužívejte při perforaci ušního bubínku.
• nevkládáme do ušního otvoru, ale za nebo před ucho
• Pokud jste alergičtí na obsažené látky
• Při zvýšené teplotě

Je lepší, když Vám tělové, ušní i čakrové svíce aplikuje druhá osoba a to z bezpečnostních i léčebných důvodů. Dodržujte pokyny při práci s otevřeným ohněm. Terapie tělovými a ušními svícemi je alternativní metoda a nenahrazuje odbornou lékařskou péči !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Záruka: 2 roky
Vyrobeno: Česká republika
Výroba: Ruční práce
Druh: Čakrová tělová svíce
Obsah balení: 2 ks
Alergeny: Včelí vosk
Položka byla vyprodána…